Петрівський ліцей Тарутинської селищної ради Одеської області

Виховна робота в школі

День Вчителя 2020

Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає вчителів з професійним святом, з Днем учителя.

За традицією Петрівського Першого НВК  випускники 11 класу відповідальні за організацію та проведення свята до Дня учителя, а також за  самоврядування у 1-10 класах.

Вранці 02.10.2020р.  одинадцятикласники  разом з класним керівником Язаджи Т.І. зустрічали всіх вчителів школи, вітаючи , та запрошували пройти на святкове привітання в актову залу, де о 8.20 год учні танцювального та вокального гуртка подарували святковий настрій вчителям своїм яскравим привітанням.

Після учителя насолоджувалися смачними тістечками,  підготовленими випускниками. А учні 11 класу проводили свої перші у житті уроки у 1-10 класах.

О 14.00 год. в актовій залі школи розпочався  святковий вогник «Учитель! Ваше слово – мудрість України.»  На нього  були запрошені всі вчителі,  які працюють у школі та вчителі -ветерани . Випускники та танцювальний гурток привітали всіх вчителів  душевними піснями, водночас ніжним вальсом та сучасним флеш-мобом, цікавою, актуальною на даний час сценкою, вручили вчителям пам’ятні Подяки.

А родзинкою цього свята були онлайн привітання випускників минулих років, які були надіслані з різних куточків світу.  У вересні місяці випускники 11 класу запустили флеш-моб «Мій мудрий вчитель»,  де кожен випускник школи мав можливість привітати вчителів з Днем вчителя.  Багато учнів - випускників  минулих років приєдналися до флеш-мобу. Що здивувало: жодне привітання не повторювалось, кожне було оригінальним, цікавим та незабутнім.

Дякуємо учням 11 класу (кл. керівник Язаджи Т.І.) ,  вихованцям танцювального гуртка (керівник Язаджи Т.І.) та вихованцям  вокального гуртка (Доломанжи Л.Ф.). які підготували цікаве та веселе свято, яке запам’ятається нам  на довго.

Адміністрація Пертівського Першого НВК

Тиждень правознавства 2020

Тиждень правознавства

З 12 жовтня по16 жовтня 2020р.  в Петрівському Першому НВК  був проведений тиждень правознавства , присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.  Протягом тижня,  згідно плану виховної  роботи , в школі було організовано проведення низки тематичних заходів: виховні та класні години, відкриті уроки , лекції, бесіди, виставки малюнків  та  літератури, спортивні змагання тощо.

В 1 класі була проведена класна година  «Ми майбутні захисники».  Діти подивилися відео про історію свята, відповідали на питання та намалювали малюнки «З Днем захисника Вітчизни» .

В 2 класі була проведена виховна година «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу була проведена вікторина , після якої учні віршами подякували всім захисникам України.

В 2 та 4 класі була організована та проведена  спортивно-розважальна програма «Козацькі розваги» , де учні змагалися командами та брали участь у різноманітних конкурсах.

Учні   3  класу  взяли   участь   у   дуже   цікавій   бесіді  «День українського козацтва.  День  захисника  України.  День  Покрови»,  яка була організована та проведена разом  з сільським БК.

В 5 класі було  проведено конкурс віршів ,  малюнків та класна година  «Люби Україну – твою рідну землю!» де епіграфом було:

«Красивий, щедрий, рідний

Край ї мова наша солов’їна

Люби, шануй оберігай усе,

Що  зветься Україна.»

В 7 класі була проведена гра - квест з теми «Козацькому роду-нема переводу».

Учні 8 класу відвідали класну годину «Патріотизм – історія в обличчях і  віршах» , де стало питання «Яким повинен бути справжній патріот?» . Щоб відповісти на це питання, вчитель зробила крок у минуле,  розповіла дітям, як українці з давніх – давен боролися за вільну, незалежну, суверенну державу аж до нашого сьогодення.

Учні 11 класу стали учасниками ток - шоу до Дня українського козацтва «Козак – хвалькуватий, гулятий  чи відважний?» , де учні обмінювались думками та підтверджували фактами з історії  , з творів української літератури  «Який козак?» та прийшли до висновку, що козак – це людина здорова та сильна, смілива та відважна, а ми, дійсно, діти козацького роду.

На уроках фізичної культури в 5-11 класах вчителем були проведені  різноманітні спортивні змагання , де учні показали  свою спритність, швидкість, вміння працювати командою.

В 10 класі був проведений  відкритий урок з захисту України  «Захисники Вітчизни. Історія та сучасність.»

Був проведений конкурс малюнків до Дня захисника Вітчизни та оформлений куточок.

Адміністрація  НВК