Петрівський ліцей Тарутинської селищної ради Одеської області

Міжнародна акція «16 днів без насилля»

З метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків в  Петрівському Першому НВК протягом  25 листопада по 10 грудня 2020 року були проведені просвітницько - профілактичні заходи   до Всеукраїнської акції «16 днів без насилля» , з цієї нагоди у школі було проведено низку заходів.

25.11.2020р. вчитель 1 класу Паскалова Ірина Миколаївна провела з учнями виховну годину «100 днів без насилля», де учні переглянули відеоролик та  склали квітку «Як зупинити насильство» та із задоволенням  обговорювали різні життєві ситуації.

Фото №1-3

26.11.2020р. вчитель 2 класу Маслінкова Марія Георгіївна провела виховну годину «Ми проти насилля в  сім’ї»  , де склали яскравий  колаж «Життя без насилля».

Фото №4-5

27.11.2020р. у 4 класі вчитель Ламбова Валентина Василівна вважає, що дітям дуже важливо знати правові основи запобігання різним проявам насильства, знати, що кожна людина є захищеною у нашій державі, з цією метою  провела годину спілкування з переглядом презентації,  де дитячі долоні говорять «Стоп насиллю!».

Фото № 6-8

30.11.2020р. учні 5 класу разом з класним керівником Димчогло Катериною Степанівною провели виховний захід

«Ми сьогодні, поєднавши руки,

Запалюємо свічку доброти,

Її вогонь освітлює стежину

Й допомагає впевнено іти.»

Фото № 9-11

01.12.2020р. практичний психолог Язаджи Тетяна Іллівна разом з учнями 11 класу  провела тренінг «Всі ми  різні , але всі ми  рівні», під час якого одинадцятикласники  наповнили чашу добра своїми добрими серцями.

Фото №12

02.12.2020рр. учні 5 класу разом  з практичним психологом Язаджи Тетяною Іллівною провели годину спілкування «Радість життя»ю

Фото №13

03.12.2020р. класний керівник Парлікова  Ірина Володимирівна провела з учнями 9 класу виховну годину "Людина

починається з добра», де учні із задоволенням працювали в групах, виконували різноманітні цікаві завдання та передивилися мотивуючий  відеоролик «Історія Ніка Вуйчичя».

Фото №14

04.12.2020р. учні 3 класу разом з вчителькою Маслінковою Вікторією Іванівною  провели  гру – квест «Людська долоня не для зла» під час якого , створили колаж  зі своїх маленьких долоньок .

Фото  №15-17

07.12.2020р. класний керівник Барбова Олена Федорівна  разом з учнями 7 класу  провели цікаву вікторину «Людина починається з добра», під час якого учні створили  яскраво-кольорове «Дерево Добра»,  де кожен колір позначав людські чесноти доброти.

Фото №18-19

08.12.2020р. класний керівник Чебан Маріанна Вікторівна з учнями 6 класу провела класну годину у вигляді тренінгу «Мій улюблений світ- світ без насилля», де на прикладі своїх чоловічків учні побачили , що кожна людина унікальна та індивідуальна , яка бажає жити в мирі та злагоді.

Фото №20-21

10.12.2020р. учні 11 класу разом з класним керівником Язаджи Тетяною Іллівною підготували відеофільм «Мій улюблений світ – без насильства»  в  рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

Відео №1